KREATORMODY to firma z polskim kapitałem, założona w 2009 roku, skierowana do nowoczesnych, niezależnych mężczyzn ceniących sobie elegancki styl i wygodę. Oferujemy szeroki asortyment męskiej wysokogatunkowej odzieży na każdą okazję, zgodnie z obowiązującymi trendami mody. Specjalizujemy się przede wszystkim w koszulach wizytowych, ślubnych, casualowych, sportowych, marynarkach, wyrobach dzianinowych m.in. swetry oraz krawaty.

 

Oferowane koszule męskie, to najwyższa jakość, w niedostępnej dotychczas w Polsce odważnej palecie barw, wzorów i tkanin. A to wszystko w przystępnej cenie. Swoje kolekcje KREATORMODY kieruje do mężczyzn - indywidualistów, mężczyzn którzy swoją osobowość podkreślają po przez ubiór, cenią wyrafinowanie, szukają rzeczy nietuzinkowych. KREATORMODY to propozycja dla tych, którzy ceniąc klasyczny styl i dobrą jakość, podążają za najnowszymi trendami,niepowtarzalnym wzornictwem oraz spójnością stylistyczną. Poza standardowymi propozycjami jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wyszukane i niecodzienne zamówienia. Propozycje firmy powstają w oparciu o najlepszych krajowych jak i europejskich producentów koszul, a także odwołują się w swoich projektach do aktualnych trendów i tendencji w modzie światowej.

 

Nadrzędnym celem naszej firmy, jest umocnienie pozycji firmy na rynku krajowym, poprzez rzetelny handel na wysokim poziomie, który prowadzi do identyfikacji naszego znaku firmowego.

 

Dewizą firmy KREATORMODY jest elastyczne podejście do klienta. Oferujemy również nieodpłatny zakres usług krawieckich (dopasowanie do sylwetki, skrócenie długości rękawów, skrócenie na długości) zakupionej u nas odzieży.

 

Doskonałość i perfekcja, jak również atrakcyjność cenowa oferowanych produktów przyciągnęła do firmy wielu klientów z kraju o czym świadczyć mogą komentarze wystawione przez użytkowników allegro. Zapraszamy do lektury: http://allegro.pl/show_user.php?uid=12817447

 

 

 

Zespół KREATORMODY.com.pl

 

KREATOR MODY DARIUSZ LIKOWSKI
UL. GEN. STEFANA GROTA-ROWECKIEGO 9
64-115 ŚWIĘCIECHOWA

 
NIP PL 697 214 94 83
REGON 301066240

NR KONTA BANKOWEGO BZ WBK S.A. -  56 1090 1245 0000 0001 1154 2266